Енергозберігаюча кишеня - це пристрій комутації (вимикач), призначений для забезпечення ресурсозбереження та енергозбереження в готелях (наприклад, контроль за включенням і вимиканням електроприладів, ламп, кондиціонера та інше). Після того, як гість відкриває двері номера готелю, необхідно вставити готельну карту в кишеню, після чого в номері включається світло і кондиціонер. Після того, як гість покине номер і витягне карту-ключ з кишені, електрика автоматично вимкнеться через кілька секунд.
SEVEN LOCK P-7753 - це інтелектуальна програмована енергозберігаюча кишеня, що працює тільки із занесеними в його пам'ять картами доступу.
Працює з програматором SEVEN LOCK P-7752 із безкоштовним програмним забезпеченням proUSBHotelCardSystem.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEVEN Lock |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина врезной части (мм) | 30 |
| Длина | 85 мм |
| Длина врезной части (мм) | 65 |
| Значение выходного тока | 30 А |
| Напряжение | 220 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Цвет замка | Белый |
| Ширина | 85 мм |
| Ширина врезной части (мм) | 58 |