Комплект ДБЖ Logicpower LPA-W-PSW-500VA(350Вт)2A/5A/10Aз правильною синусоїдою 12В + Акумулятор AGM LPM-MG 12V - 20 Ah спеціально підібраний для забезпечення безперебійного живлення електричних газових котлів, систем відеоспостереження, комп'ютерної техніки які працюють у режимі 24/7/365..ДБЖ (потужність 500/350 VA/W) з правильною синусоїдою виконує функції стабілізатора напруги (на вході – 140-275V, на виході – 220±10%).
ДБЖ та акумуляторна батарея надійно захищені від коротких замикань та перевантажень. LPA-W-PSW-500VA(350Вт)2A/5A/10Aв металевому корпусі має габаритні розміри 260х150х280 мм. Тип підключення до мережі – євровилка, тип підключення навантаження – євророзетка. На зовнішній стороні корпусу LCD екран, де відображаються параметри роботи.
Місткість батареї – 20 ампер/годин. Вага – 5,5 кг. Габаритні розміри: 180х75х166. Гарантія - 24 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Технічні характеристики | |
| Час перемикання | 5 мс |
| Час роботи при повному навантаженні | 40 хв |
| Вихідна потужність | 350 Вт |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 4 А |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Місткість АКБ, Ah | 20 Ah |
| Габарити АКБ ДхШхВ, мм | 180х75х166 |
| Ресурс АКББ циклів | 800 |
| Тип акумуляторної батареї | мультигелевий AGM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність ДБЖ, Вт | 400 - 1000, 0 - 400 |