Продавець ⚡Stab⚡ розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
120 відгуків
Безкоштовна доставка всіх замовлень від 3000,00 грн

Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm

360 ₴

  • Немає в наявності
  • Код: 0203B
+380 (73) 930-60-90
  • +380 (97) 930-60-90
  • +380 (95) 930-60-90
Модуль оптичний SM-0203B 1550 nmМодуль оптичний SM-0203B 1550 nm
360 ₴
Немає в наявності
+380 (73) 930-60-90
  • +380 (97) 930-60-90
  • +380 (95) 930-60-90
Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm
  • Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm, фото 2
  • Модуль оптичний SM-0203B 1550 nm, фото 3
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Особливості оптичного модуля SM-0203B 1550 nm

Компактний оптичний приймач використовується в оптичних мережах і телекомунікаціях для передачі даних.

  • Довжина хвилі: лазера 1550 нм, приймача 1310 нм
  • Максимальна довжина одноволоконного одномодового оптичного кабелю 9/125 мкм: 3 км
  • Роз'єм для оптичного кабелю: SC
  • Підтримує функцію DDMI (Digital Diagnostic Monitoring interface). 
  • Клас безпеки: 1-й, відповідає Multi-source Agreement (MSA).
  • Підтримує можливість гарячої заміни, сумісний з усім обладнанням які мають слоти SFP.
  • Робоча температура: 0 ~ 70°C.
  • Напруга живлення: +3.3 V
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін (міс)12
ТипАдаптер
Тип струму, що подаєтьсяПостійний
  • Ціна: 360 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner